• Dysk zewnętrzny SSD SE920 1TB USB4C 3800/3700 MB/s czarny

Symbol: SE920-1TCBK
762.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier 15
Paczkomaty InPost 15
Dostępność Mało
Waga 0.247 kg

Zamówienie telefoniczne: 256441901

Zostaw telefon

SE920

Wkrocz w erę USB4
Dysk SE920 korzysta z interfejsu transmisji najnowszej generacji USB4 o szybkościach sięgających aż 40 Gb/s. Jest także wstecznie zgodny z interfejsem USB 3.2 i USB 2.0 oraz obsługuje interfejs Thunderbolt 3/4. Dodatkowo jest wyposażony w port typu C oraz umożliwia łatwe przesyłanie dużych plików audio i wideo przy bardzo dużych szybkościach, w dowolnym miejscu i czasie.
* Szybkość transmisji zależy od specyfikacji interfejsu podłączonego urządzenia. Aby uzyskać szczegółowe informacje, należy zapoznać się ze specyfikacjami.

Zawrotne szybkości na poziomie 3800 MB/s
Dysk SE920 korzysta z interfejsu transmisji najnowszej generacji USB4 o szybkościach transferu danych sięgających aż 3800 MB/s. Przesłanie pliku wideo w wysokiej rozdzielczości 4K o rozmiarze 10 GB trwa około 3 sekund.
* Szybkość transmisji to szacunkowa wartość teoretyczna; faktyczna szybkość zależy od konfiguracji sprzętu i oprogramowania systemu.
** Podczas korzystania z zewnętrznych urządzeń pamięci zalecane jest zastosowanie jednej z dwóch zasad systemu Windows: Szybkie usuwanie lub Większa wydajność.

Skorzystaj z opatentowanego układu aktywnego chłodzenia
Martwi Cię ciepło gromadzące się w wyniku bardzo szybkich transferów?!
Dysk SE920 ma unikatowy system odprowadzania ciepła z wbudowanym małym wentylatorem. W trakcie użytkowania można nacisnąć obudowę, aby uaktywnić wentylator i zwiększyć obszar wewnętrzny w celu efektywniejszego chłodzenia i szybszego odprowadzania ciepła. Ponowne naciśnięcie obudowy umożliwia jej złożenie w celu łatwiejszego przenoszenia. Ten nowatorski system o opatentowanym układzie aktywnego chłodzenia obniża temperaturę aż o 10% w porównaniu z produktami o takich samych specyfikacjach, ale bez wentylatorów.
** Dane dotyczące odprowadzania ciepła zostały uzyskane w warunkach testowych wewnętrznego laboratorium. Faktyczne wartości mogą być inne w zależności od używanego sprzętu, oprogramowania i środowiska testowego.

Stworzony do płynnego grania

Dysk SE920 można podłączyć do konsoli do gier w celu rozszerzenia jej pamięci. Rozwiązanie to zapewnia krótsze czasy ładowania w porównaniu z tradycyjnymi dyskami twardymi, poprawiając tym samym jakość rozrywki oraz życia.
* Faktyczny czas ładowania zależy od gry. Przed podłączeniem do konsoli może być wymagana zmiana formatu dysku.

Obsługa wielu platform z każdego zakątka świata

Dysk SE920 jest wyposażony w port USB typu C, dzięki któremu można go podłączyć do różnych systemów operacyjnych, takich jak Android*, Mac OS i Windows, a także do platform obliczeniowych i urządzeń do gier. Za pomocą dysku SE920 można przesyłać różnego rodzaju zawartość audio i wideo w dużej rozdzielczości, w dowolnym miejscu i czasie.
* Aby można było korzystać z funkcji transmisji i kopii zapasowych danych OTG, urządzenie przenośne i jego oprogramowanie muszą być zgodne z zewnętrznymi dyskami SSD i zapewniać ich obsługę.
** Przed podłączeniem urządzenia przenośnego należy upewnić się, że zapewnia ono wystarczającą moc, aby uniknąć błędów transmisji lub utraty danych z powodu problemów z zasilaniem.

Informacje o produkcie
Model

SE920

Typ dysku SSD
Typ napędu Zewnętrzny
Pojemność dysku 1 TB
Interfejs dysku USB Type C
Prędkość odczytu 3800 MB/s
Prędkość zapisu 3700 MB/s
Kolor Czarny
Wysokość 15.9 mm
Szerokość 64.2 mm
Głębokość 105 mm
Waga 181.52 g
Typ gwarancji Gwarancja normalna
Gwarancja 60 mies.
Typ dysku SSD
Typ napędu Zewnętrzny
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie