• Zasilacz awaryjny UPS Office On-Line PF1 2000VA LCD 8XIEC C13 metalowa obudowa

Symbol: O/2000I/PF1
1848.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier 15
Paczkomaty InPost 15
Dostępność Mało
Waga 23.5 kg

Zamówienie telefoniczne: 256441901

Zostaw telefon

Power Factor
Wysoki współczynnik mocy (Power Factor), utrzymujący się na poziomie 1.0, zapewni, że niemalże cała moc przekazana do urządzenia na wejściu, zostanie oddana w postaci mocy wyjściowej.
Zużycie energii elektrycznej na potrzeby własne urządzenia jest marginalne, co przekłada się na wysoką energooszczędność. W rezultacie, maksymalna moc podłączonych urządzeń może wynosić 2000W przy mocy pozornej 2000VA.

Natychmiastowa reakcja
Wstrzymanie pracy wskutek awarii spowodowanej brakiem energii może spowodować poważne straty finansowe oraz utratę istotnych danych. Z Armac O/2000I/PF1 nie musisz się o to martwić. Urządzenie pracuje w trybie ciągłym, co oznacza, że w przypadku awarii nie musi przełączać się na pracę z akumulatora. Brak czasu oczekiwania na reakcję to zaleta w postaci zniwelowania ryzyka wystąpienia uszkodzeń we wspieranym urządzeniu.

Zwiększona żywotność baterii
Jeszcze większa żywotność baterii? Z UPS Armac O/2000I/PF1 to możliwe, a to za sprawą zmiany domyślnej wartości napięcia Cut-Off, co bezpośrednio wpływa na zmniejszenie ryzyka nadmiernego wyładowania baterii, wydłuża jej żywotność i niweluje szanse jej uszkodzenia. Oczekujesz dłuższego czasu utrzymania kosztem żywotności? Dzięki ustawieniom dostępnym z poziomu panelu LCD samodzielnie zmienisz wartość napięcia. Co więcej, co 60 dni UPS wykona automatyczny test rozładowania baterii, a wszystko to bez konieczności jakiekolwiek akcji ze strony użytkownika. Test ten nie tylko wydłuży żywotność baterii, ale też zminimalizuje ryzyko potencjalnego serwisowania. Zobacz, jakie to proste.

Możliwość wydłużenia czasu podtrzymania moduł bateryjny - model B/0609/O
Są sytuacje, w których potrzeba znacznie więcej czasu, by zapewnić bezpieczeństwo urządzeniom elektronicznym w czasie awarii prądu. Dlatego by wydłużyć jego czas podtrzymania na baterii, zasilacz awaryjny O/2000-3000I/PF1 został wyposażony w gniazdo umożliwiające podłączenie dodatkowych, dedykowanych modułów Battery Pack B/0609/O. Warto jednak pamiętać, że podłączając BP należy się upewnić, że łączne napięcie baterii UPS i modułu jest takie same. 

Pełne bezpieczeństwo
Nad poprawnym działaniem zasilania awaryjnego czuwa specjalnie wbudowany procesor, który kontroluje parametry samego urządzenia, jego poprawną pracę oraz zasilanie podłączonych sprzętów. Zastosowana w UPS-ie technologia zapewnia również automatyczne ładowanie baterii w trybie Stand-By oraz samoczynne uruchomienie po powrocie zasilania sieciowego.

Co istotne, każdy system awaryjnego zasilania Armac został wyposażony w moduł zabezpieczający przed przeciążeniem. Gdy w czasie swojej normalnej pracy UPS jest przeciążony, urządzenie automatycznie zakończy w bezpieczny sposób zasilanie podpiętych do niego sprzętów. Rozwiązanie to wzmacnia bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania zasilaczy awaryjnych Armac.

Idealny dla wrażliwego sprzętu
Ze względu na charakter swojej pracy (pełna sinusoida podczas pracy w trybie baterii), zasilacza można używać z urządzeniami posiadającymi silnik elektryczny bądź grzałkę np. drukarki laserowe, skanery, bramy garażowe oraz wjazdowe, rolety elektryczne, piece centralnego ogrzewania. Nie musisz też inwestować w drogie wyłączniki różnicoprądowego. Model ten może bez trudu współpracować z wyłącznikiem do 30 mA.

Wygoda monitorowania i łatwy transport
Podłącz UPS do komputera (USB lub RS-232) i korzystaj z oprogramowania PowerManager II, które pozwoli Ci nie tylko wydawać polecenia, ale też monitorować pracę urządzenia. Jego prosty interfejs sprawi, że z obsługą narzędzia poradzą sobie nawet mniej zaawansowani użytkownicy.

Chcesz przetransportować urządzenie z miejsca na miejsce? Od teraz to możliwe. Wszystkie większe komponenty elektryczne takie jak kondensatory czy cewki zostały dodatkowo wzmocnione dodatkową warstwą kleju pomiędzy nimi oraz laminatem PCB. Rozwiązanie to zwiększa niezawodność i bezpieczeństwo sprawiając, że przenoszenie urządzenia z miejsca na miejsce jest jeszcze prostsze i bezpieczniejsze.

Wydajność, na którą możesz liczyć
Zasilacz awaryjny Armac O/2000I/PF1 stworzyliśmy z myślą o najbardziej wymagających zadaniach, takich jak ochrona naprawdę mocnych komputerów, stacji roboczych czy sprzętu o dużym zużyciu energii. UPS jest w stanie wykonywać tak ciężką pracę dzięki zastosowaniu w nim wydajniejszych baterii 9Ah, ze współczynnikiem mocy (Power Factor) 1.0.Co więcej model ten posiada 8 gniazd wyjściowych IEC 320 C13, pozwalających na zabezpieczenie kilku urządzeń jednocześnie.

UPS tej serii zawsze zapewniają pełną falę sinusoidalną, został stworzony dla wrażliwego sprzętu o wysokim zużyciu energii. Funkcja podwójnej konwersji sprawia, że UPS posiada idealne parametry elektryczne na wyjściu, konwertuje ona cały przychodzący prąd przemiennym, a następnie zasila urządzenie prądem generowanym już przez samego UPS-a. Czas transferu jest zerowy pomiędzy trybem AC a DC.

Informacje o produkcie
Moc pozorna 2000 VA
Moc czynna 2000 W
Architektura UPS-a on-line
Kształt napięcia wyjściowego Pełna sinusoida
Liczba faz na wejściu 1 (230V)
Liczba akumulatorów 6
Napięcie 12 V
Pojemność akumulatora 9 Ah
Czas przełączenia (maks.) 4 ms
Czas transferu (maks.) 0 ms
Czas podtrzymania (obciążenie 100%) 5 min
Czas ładowania 6 h
Typ obudowy Tower (UPS)
Zabezpieczenia / filtry Przeciwprzepięciowe
Przeciwzakłóceniowe
Oprogramowanie

PowerManager II

Porty zasilania we. Wtyczka sieciowa
Porty zasilania wy. 8 x IEC-C13
Gniazda we/wy 1 x USB (Type B)
1 x RS-232 (COM)
Wymagania środowiskowe
  • Temperatura otoczenia: 0 - 40 °C
  • Wilgotność otoczenia: 20 - 95 %
Kolor Czarny
Wymiary

Długość 395 x szerokość 190 x wysokość 325 mm

Waga 21.9 kg
Pozostałe parametry
  • Klasa szczelności: IP20
  • Obsługiwane systemy operacyjne: Linux, Unix, Windows 10, Windows 10 64bit, Windows 11, Windows 7, Windows 7 64bit, Windows 8, Windows 8 64bit, Windows 98
  • Poziom hałasu: 50 dB
  • Sygnalizacja pracy: LCD
  • Alarmy dźwiękowe
  • Zimny start
  • Automatyczna regulacja napięcia (AVR)
  • Rodzaj baterii: Kwasowo-ołowiowa
Typ gwarancji Gwarancja normalna
Gwarancja 24 mies.
Moc pozorna 2000 VA
Liczba faz na wejściu 1 (230V)
Typ obudowy Tower (UPS)
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie