• Dysk twardy WD Purple 4TB 3,5 256 MB 5400RPM WD43PURZ

Symbol: WD43PURZ
519.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier 15
Paczkomaty InPost 15
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.5 kg

Zamówienie telefoniczne: 256441901

Zostaw telefon

Dysk twardy WD Purple klasy surveillance od Western Digital WD43PURZ

Niedościgniony magazyn danych do monitoringu
Dyski WD Purple zostały zaprojektowane, aby sprostać wyzwaniom związanym z ciągłą rejestracją nagrań z monitoringu. Dyski zostały zaprojektowane specjalnie do monitoringu: wytrzymują szeroki zakres temperatur i wibracji sprzętu w środowisku NVR. Przeciętny dysk typu desktop jest w stanie działać tylko przez krótkie odcinki czasu i nie nadaje się do wykorzystania w trudnych warunkach środowiska, w których system monitoringu o wysokiej rozdzielczości działa przez cały czas. Dyski WD Purple zapewniają niezawodność klasy surveillance przetestowaną pod kątem zgodności z wieloma różnymi systemami zabezpieczeń. Unikatowa technologia AllFrame pomaga ograniczyć zjawisko "wypadania" klatek wideo i podnosi jakość odtwarzanego obrazu.

Czołowa w branży pamięć masowa. Monitoring, któremu można zaufać
Western Digital od ponad dekady jest dostawcą magazynów danych klasy surveillance. Dzięki rozwiązaniu do monitoringu WD Purple dyski dostosowane są do pracy w wysokiej temperaturze, w stale włączonych systemach monitoringu. Dzięki temu można liczyć na wysoką jakość wideo, gdy jest ona najbardziej potrzebna. WD Purple dostarcza inteligentne systemy wideo, którym możesz zaufać i które są objęte 3-letnią ograniczoną gwarancją.

Ekskluzywna technologia Western Digital' AllFrame
Wszystkie dyski WD Purple wykorzystują technologię AllFrame, która pomaga ograniczyć wypadanie klatek wideo i poprawia jakość rejestrowania i odtwarzania filmów.

Wyższy współczynnik obciążenia
Przystosowane do obciążenia do 180 TB rocznie - trzykrotnie wyższego w porównaniu ze standardowymi dyskami przeznaczonymi dla komputerów stacjonarnych - dyski WD Purple zostały specjalnie zaprojektowane w celu spełnienia specyficznych wymagań dotyczących popularnych systemów monitoringu wizyjnego DVR i NVR.

Wiele kamer, wiele strumieni wideo
Współczesne rekordery wspierają wiele strumieni wideo z pojedynczej kamery. Dyski WD Purple obsługują do 64 jednostrumieniowych kamer HD5. Dzięki tak wielu możliwościom w przyszłości możesz elastycznie modernizować i rozszerzać systemy bezpieczeństwa.

Zaprojektowane z myślą o monitoringu
Dyski WD Purple, o średnim okresie bezawaryjnej pracy (MTBF) do 1 miliona godzin, zostały stworzone z myślą o pracy ciągłej 24/7 w popularnych systemach monitoringu DVR i NVR. Dzięki odpornym na zużycie komponentom i możliwości wykorzystania w systemach zawierających powyżej ośmiu dysków modele WD Purple zapewniają niezawodne działanie nawet w trudnych warunkach.

Zgodność z szeroką gamą urządzeń. Bezproblemowa integracja
Dyski twarde WD Purple są zaprojektowane z myślą o kompatybilności, więc można szybko i bezproblemowo dodawać pamięć masową do systemu monitoringu. Korzystając z szerokiego asortymentu czołowych w branży obudów i obsługiwanych zestawów układów scalonych, można mieć pewność, że znajdzie się odpowiednia konfiguracja DVR lub NVR.

Trzyletnia ograniczona gwarancja
Jako czołowy w branży producent dysków twardych, firma Western Digital jest pewna swoich rozwiązań w zakresie pamięci masowych do monitoringu i oferuje 3-letnią ograniczoną gwarancję na wszystkie dyski WD Purple.

Dzięki technologii AllFrame możesz zaufać temu, co widzisz

Dyski twarde WD Purple są wyposażone w technologię AllFrame, która w połączeniu z mechanizmem transmisji strumieniowej ATA m.in. ogranicza zjawisko utraty klatek wideo i podnosi jakość odtwarzanego obrazu.

Brakujące klatki i przerwy w zapisie mogą stanowić poważne utrudnienie w sytuacji naruszenia bezpieczeństwa, gdy konieczne jest przejrzenie zarejestrowanego materiału wideo. Dyski twarde WD Purple są wyposażone w technologię AllFrame, która w połączeniu z mechanizmem transmisji strumieniowej ATA ogranicza zjawisko "wypadania" klatek wideo, podnosi jakość odtwarzanego obrazu i umożliwia obsługę większej liczby dysków w środowisku NVR.

Funkcje:

  • Konstrukcja specjalnie zaprojektowana do systemów monitoringu.
  • Obsługa trzykrotnie większych obciążeń niż w przypadku naszych dysków twardych do komputerów stacjonarnych.
  • Dostosowanie do wymagań środowisk monitoringu charakteryzujących się dużą intensywnością operacji zapisu, małą szybkością transmisji danych (bit rate) i dużą liczbą jednoczesnych strumieni.
  • Priorytet dla operacji zapisu zapewniający maksymalną wydajność monitoringu.
  • Obsługa transmisji strumieniowej TLER & ATA.
Informacje o produkcie
Model

WD43PURZ

Typ dysku HDD
Format szerokości 3,5'' (LFF)
Typ napędu Wewnętrzny
Pojemność dysku 4 TB
Interfejs dysku SATA
Prędkość obrotowa 5400 obr/min
Bufor 256 MB
Kolor Nie dotyczy
Wysokość 26.1 mm
Szerokość 101.6 mm
Głębokość 147 mm
Waga 0.57 kg
Pozostałe parametry
  • Szybkość transmisji: up to 6Gb/s
  • Zgodność: Nawet 64 kamery na dysk w systemach monitoringu z ponad ośmioma kieszeniami.
Typ gwarancji Gwarancja normalna
Gwarancja 36 mies.
Format szerokości 3,5'' (LFF)
Typ dysku HDD
Typ napędu Wewnętrzny
Prędkość obrotowa 5400 obr/min
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie