loadingimg

Wczytuję dane...
  • Użytkownicy online: 0
  • Aktualny czas:
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Comline

Firma Comline istnieje w branży od roku 2000 roku i od tego czasu prowadzimy sprzedaż notebooków,komputerów stacjonarnych,monitorów, materiałów eksploatacyjnych(tuszów, tonerów) , akcesoriów sieciowych i drukarek. Asortyment sklepu internetowego Comline stanowią wyłącznie produkty renomowanych marek, które są doskonale znane na całym świecie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wybór sprzętu komputerowego nie zawsze jest prosty, dlatego też jeżeli maja Państwo jakiekolwiek zapytania w tej dziedzinie prosimy je skierować do naszych kompetentnych pracowników. Zespół Comline zawsze udzieli wyczerpujących informacji i wskaże na konkretne rozwiązania.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem (25)644 19 01 w godzinach 10-18 lub też e-mailowo pisząc na adres comline.pl@gmail.com. Firma Comline zapewnia profesjonalną obsługę na każdym etapie składania zamówienia. Każdy z produktów jest bezpiecznie zapakowywany i dostarczany za pośrednictwem firmy kurierskiej. Dostępny asortyment wyróżniają konkurencyjny ceny, o czym można przekonać się już teraz odwiedzając stronę serwisu Comline.pl. Zapraszamy!